satın almak BYCHPS ile MAX14827AWA+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 9 V ~ 60 V |
|---|---|
| tip: | Transceiver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 25-WLP (2.51x2.51) |
| Dizi: | - |
| Alıcı Histerizisi: | 3.3V |
| Protokol: | IO-Link |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 25-WFBGA, WLBGA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Sürücüler / Alıcıları sayısı: | 2/2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX14827AWA+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2/2 Transceiver IO-Link 25-WLP (2.51x2.51) |
| dubleks: | - |
| Açıklama: | TXRX IO LINK DEVICE LP WLP |
| Veri hızı: | - |
| Email: | [email protected] |