satın almak BYCHPS ile MAX17510ATB+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.5 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.1 V ~ 3.6 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-TDFN-EP (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Cut Tape (CT) |
| Paket / Kutu: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | MAX17510ATB+TCT |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX17510ATB+T |
| Genişletilmiş Açıklama: | - LDO (Linear), DDR Voltage Regulator IC 1 Output 10-TDFN-EP (3x3) |
| Açıklama: | IC REG DDR LOW VOLTAGE 10-TDFN |
| Uygulamalar: | LDO (Linear), DDR |
| Email: | [email protected] |