satın almak BYCHPS ile MAX17515ELI+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 0.75 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 2.4 V ~ 5.5 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-LGA (6.5x10) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 28-BLGA |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX17515ELI+ |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Converter, FPGA Voltage Regulator IC 1 Output 28-LGA (6.5x10) |
| Açıklama: | IC REG CONV BUCK 5A 28LGA |
| Uygulamalar: | Converter, FPGA |
| Email: | [email protected] |