satın almak BYCHPS ile MAX1908ETI+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme (Max): | 28V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 28-TQFN (5x5) |
| Dizi: | - |
| Programlanabilir Özellikler: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Hücre Sayısı: | 2 ~ 4 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX1908ETI+ |
| arayüzey: | - |
| Hata Koruması: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Charger IC Multi-Chemistry 28-TQFN (5x5) |
| Açıklama: | IC CHARGER BATTERY 28-TQFN |
| Mevcut - Şarj Etme: | - |
| Güncel şarj - Max: | - |
| Akü Paketi Voltajı: | 17.6V (Max) |
| pil Kimya: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |