satın almak BYCHPS ile MAX253CUA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3.3V, 5V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-uMAX |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX253CUA |
| Genişletilmiş Açıklama: | Transformer Driver PMIC 8-uMAX |
| Açıklama: | IC XFRMR DRIVER RS485 8-UMAX |
| Güncel - Tedarik: | 450µA |
| Uygulamalar: | Transformer Driver |
| Email: | [email protected] |