satın almak BYCHPS ile MAX3262CAG
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 5V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-SSOP |
| Dönüş oranı: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| çıkış Tipi: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 70°C |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX3262CAG |
| Genişletilmiş Açıklama: | General Purpose Amplifier 1 Circuit 24-SSOP |
| Açıklama: | IC AMP HS LIMITING 1GBPS 24-SSOP |
| Güncel - Tedarik: | 60mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | - |
| Amplifikatör Tipi: | General Purpose |
| -3dB Bant Genişliği: | 810MHz |
| Email: | [email protected] |