satın almak BYCHPS ile MAX4090AAXT+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SC-70-6 |
| Dönüş oranı: | 275 V/µs |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| çıkış Tipi: | - |
| Diğer isimler: | MAX4090AAXT+TTR MAX4090AAXTT |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX4090AAXT+T |
| Açıklama: | IC VIDEO BUFFER SC70-6 |
| Güncel - Tedarik: | 6.5mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 85mA |
| Uygulamalar: | Buffer |
| -3dB Bant Genişliği: | 55MHz |
| Email: | [email protected] |