satın almak BYCHPS ile MAX4789ETT+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Giriş: | 2.3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-TDFN-EP (3x3) |
| Dizi: | - |
| algılama Yöntemi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-WDFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX4789ETT+T |
| Görev, işlev: | Current Limiting |
| Genişletilmiş Açıklama: | Current Limiting Regulator 200mA 6-TDFN-EP (3x3) |
| Açıklama: | IC SWITCH 1X1 6TDFN |
| Akım - Çıkış: | 200mA |
| Hassasiyet: | - |
| Email: | [email protected] |