satın almak BYCHPS ile MAX9174EUB+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Buffer, Multiplexer |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-uMAX |
| Sinyal Koşullandırma: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çıktı: | LVDS |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 1 x 1:2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX9174EUB+T |
| Giriş: | LVDS |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, Multiplexer 1 x 1:2 Channel 800Mbps 10-uMAX |
| Açıklama: | IC MULTIPLEXER LVDS 1CH 10UMAX |
| Gecikme süresi: | 2.39ns |
| Veri Hızı (Maks.): | 800Mbps |
| Güncel - Tedarik: | 25mA |
| Kapasitans - Giriş: | 4.5pF |
| Uygulamalar: | LVDS |
| Email: | [email protected] |