satın almak BYCHPS ile MAX9176EUB+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek (V +): | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Gerilim - Besleme, Çift (V ±): | - |
| Anahtar Devresi: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-uMAX |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devlet Direnişi (Maks): | - |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| Çoklayıcı / Demultiplekser Devresi: | 2:1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAX9176EUB+ |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | LVDS Switch IC 1 Channel 10-uMAX |
| Açıklama: | IC MULTIPLEXER 2:1 670MHZ 10UMAX |
| Uygulamalar: | LVDS |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |