satın almak BYCHPS ile MAX9502MELT+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 2.5 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-uDFN (1.5x1.0) |
| Dönüş oranı: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-WFDFN |
| çıkış Tipi: | - |
| Diğer isimler: | MAX9502MELT+T-ND |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX9502MELT+T |
| Açıklama: | IC AMP VIDEO W/FILTER 6UDFN |
| Güncel - Tedarik: | 5.3mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 95mA |