satın almak BYCHPS ile MAX9700DETB+
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-TDFN (3x3) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Cut Strip |
| Paket / Kutu: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 1-Channel (Mono) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 1.6W x 1 @ 6 Ohm |
| Üretici parti numarası: | MAX9700DETB+ |
| Özellikler: | Depop, Differential Inputs, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D 10-TDFN (3x3) |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO 1.6W MONO D 10TDFN |
| Email: | [email protected] |