satın almak BYCHPS ile MLP331M400EB0D
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 400V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm) |
| Dizi: | MLP |
| titrek elektrik akımı: | 2.1A @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | FlatPack, Tabbed |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MLP331M400EB0D |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 1.000" (25.40mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.500" (12.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 330µF 400V Aluminum Capacitors FlatPack, Tabbed 530 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 530 mOhm @ 120Hz |
| Açıklama: | CAP ALUM 330UF 20% 400V FLATPACK |
| kapasitans: | 330µF |