MLP331M420EB1A
MLP331M420EB1A
Parça Numarası:
MLP331M420EB1A
Üretici firma:
Cornell Dubilier Electronics
Açıklama:
CAP ALUM 330UF 20% 420V FLATPACK
Kurşunsuz Durumu / RoHS Durumu:
Kurşun / RoHS uyumlu değil
Mevcut Miktarı:
19908 Pieces
Veri Sayfası:
MLP331M420EB1A.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile MLP331M420EB1A
Garanti ile satın alın
Özellikler
Voltaj derecesi:420V
Hata payı:±20%
Dağı Kara Boyutu Yüzey:-
Boyut / Boyut:3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Dizi:MLP
titrek elektrik akımı:2.1A @ 120Hz
polarizasyon:Polar
paketleme:Bulk
Paket / Kutu:FlatPack, Tabbed
Çalışma sıcaklığı:-40°C ~ 85°C
bağlantı Tipi:Chassis Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici Standart Teslimat Süresi:17 Weeks
Üretici parti numarası:MLP331M420EB1A
Ömür boyu @ Sıcaklık.:2000 Hrs @ 85°C
kurşun Aralığı:1.000" (25.40mm)
Empedans:-
Yükseklik - Oturmalı (Max):0.500" (12.70mm)
Genişletilmiş Açıklama:330µF 420V Aluminum Capacitors FlatPack, Tabbed 530 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Eşdeğer Seri Direnç):530 mOhm @ 120Hz
Açıklama:CAP ALUM 330UF 20% 420V FLATPACK
kapasitans:330µF