satın almak BYCHPS ile MLZ2012N3R3LT000
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 0805 (2012 Metric) |
| Boyut / Boyut: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | MLZ |
| Puanlar: | - |
| Paket / Kutu: | 0805 (2012 Metric) |
| Diğer isimler: | 445-6759-2 MLZ2012N3R3L |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | MLZ2012N3R3LT000 |
| İndüktans: | 3.3µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.041" (1.05mm) |
| Frekans - Deney: | 2MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 90MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3.3µH Shielded Multilayer Inductor 750mA 195 mOhm Max 0805 (2012 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 3.3UH 750MA 150 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 195 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 750mA |
| Güncel - Doygunluk: | 130mA |