satın almak BYCHPS ile MOV-14D101KTR
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 100V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 90V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 110V |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Disc 14mm |
| Diğer isimler: | MOV-14D101KTR-ND MOV-14D101KTRTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum DC Volt: | 85VDC |
| Maksimum AC Volt: | 60VAC |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MOV-14D101KTR |
| Enerji: | 28J |
| Açıklama: | VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM |
| Akım - dalgalanma: | 4.5kA |
| Kapasitans @ Frekansı: | 2000pF @ 1kHz |