satın almak BYCHPS ile PAM8003DR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-SOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) |
| Diğer isimler: | PAM8003DRDI |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 2.5W x 2 @ 4 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PAM8003DR |
| Özellikler: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 16-SOP |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO 2.5W CLASS D 16SOIC |
| Email: | [email protected] |