satın almak BYCHPS ile PAM8014AZR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | U-WLB1313-9 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 9-UFBGA, WLBGA |
| çıkış Tipi: | 1-Channel (Mono) |
| Diğer isimler: | PAM8014AZRDITR |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 3.2W x 1 @ 4 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 13 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PAM8014AZR |
| Özellikler: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) Class D U-WLB1313-9 |
| Açıklama: | IC AUDIO AMP CLASS D U-WLB1313-9 |
| Email: | [email protected] |