satın almak BYCHPS ile PD57018-E
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Deney: | 28V |
|---|---|
| Gerilim - Anma: | 65V |
| transistör Türü: | LDMOS |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-PowerSO |
| Dizi: | - |
| Güç çıkışı: | 18W |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | PowerSO-10 Exposed Bottom Pad |
| Diğer isimler: | 497-5305-5 PD57018E |
| Sesli figür: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PD57018-E |
| Kazanç: | 16.5dB |
| Sıklık: | 945MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | RF Mosfet LDMOS 28V 100mA 945MHz 16.5dB 18W 10-PowerSO |
| Açıklama: | FET RF 65V 945MHZ PWRSO10 |
| Güncel Beğeni: | 2.5A |
| Güncel - Deney: | 100mA |
| Email: | [email protected] |