satın almak BYCHPS ile PD57018TR-E
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Deney: | 28V |
|---|---|
| Gerilim - Anma: | 65V |
| transistör Türü: | LDMOS |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Dizi: | - |
| Güç çıkışı: | 18W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | PowerSO-10RF Exposed Bottom Pad (2 Formed Leads) |
| Diğer isimler: | 497-6477-2 PD57018TR-E-ND |
| Sesli figür: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PD57018TR-E |
| Kazanç: | 16.5dB |
| Sıklık: | 945MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | RF Mosfet LDMOS 28V 100mA 945MHz 16.5dB 18W PowerSO-10RF (Formed Lead) |
| Açıklama: | TRANSISTOR RF POWERSO-10 |
| Güncel Beğeni: | 2.5A |
| Güncel - Deney: | 100mA |
| Email: | [email protected] |