satın almak BYCHPS ile PD69104B1ILQ-TR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 44 V ~ 57 V |
|---|---|
| tip: | Controller (PSE) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 48-QFN (8x8) |
| Standartlar: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 36 VA |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı: | -10°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 4 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PD69104B1ILQ-TR |
| İç Anahtarı (ler): | Yes |
| Genişletilmiş Açıklama: | Power Over Ethernet Controller 4 Channel 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) 48-QFN (8x8) |
| Açıklama: | IC POE CONTROLLER 48QFP |
| Güncel - Tedarik: | 10mA |
| Yardımcı Duyu: | Yes |
| Email: | [email protected] |