satın almak BYCHPS ile PEH200YO418AMB2
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 450V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.559" Dia (65.00mm) |
| Dizi: | PEH200 |
| titrek elektrik akımı: | 10.6A |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Diğer isimler: | Q9137902 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | PEH200YO418AMB2 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 15000 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | 1.122" (28.50mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.173" (106.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1800µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 43 mOhm 15000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 43 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM 1800UF 20% 450V SCREW |
| kapasitans: | 1800µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |