satın almak BYCHPS ile PM125S-181M
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | PM125S |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | PM125S181M |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici parti numarası: | PM125S-181M |
| İndüktans: | 180µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.213" (5.40mm) |
| Frekans - Deney: | 1MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 5MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 180µH Shielded Wirewound Inductor 770mA 480 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 180UH 770MA 480 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 480 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 770mA |
| Güncel - Doygunluk: | 1.07A |
| Email: | [email protected] |