satın almak BYCHPS ile QK025R5TP
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 1.3V |
| triyak Tipi: | Standard |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-220 Non-Isolated Tab |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | TO-220-3 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | QK025R5TP |
| Genişletilmiş Açıklama: | TRIAC Standard 1000V (1kV) 25A Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab |
| Açıklama: | TRIAC 1KV 25A TO220 |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 25A |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 167A, 200A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 100mA |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 50mA |
| yapılandırma: | Single |
| Email: | [email protected] |