satın almak BYCHPS ile R6015ANJTL
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 4.5V @ 1mA |
|---|---|
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | LPTS |
| Dizi: | - |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 300 mOhm @ 7.5A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 100W (Tc) |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SC-83 |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | R6015ANJTL |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 1700pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 50nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 600V 15A (Tc) 100W (Tc) Surface Mount LPTS |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 600V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 10V DRIVE LPTS |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 15A (Tc) |