satın almak BYCHPS ile R6015ENJTL
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 4V @ 1mA |
|---|---|
| Vgs (Maks.): | ±20V |
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | LPTS (D2PAK) |
| Dizi: | - |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 290 mOhm @ 6.5A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 40W (Tc) |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Diğer isimler: | R6015ENJTLTR |
| Çalışma sıcaklığı: | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 17 Weeks |
| Üretici parti numarası: | R6015ENJTL |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 910pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 40nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 600V 15A (Tc) 40W (Tc) Surface Mount LPTS (D2PAK) |
| Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı): | 10V |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 600V |
| Açıklama: | MOSFET N-CH 600V 15A LPT |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 15A (Tc) |