satın almak BYCHPS ile R6201050XXOO
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.4V @ 800A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 1000V (1kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DO-200AA, R62 |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 11µs |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-200AA, A-PUK |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | R6201050XXOO |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 1000V (1kV) 500A Chassis Mount DO-200AA, R62 |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE MODULE 1KV 500A DO200AA |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 50mA @ 1000V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 500A |