satın almak BYCHPS ile RA202220XX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.45V @ 3000A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 2200V (2.2kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Pow-R-Disc |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR): | 25µs |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | DO-200AD |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 14 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RA202220XX |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 2200V (2.2kV) 2000A Chassis Mount Pow-R-Disc |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE MODULE 2.2KV 2000A PWRDISC |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 200mA @ 2200V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 2000A |