satın almak BYCHPS ile RA202420XX
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 1.45V @ 3000A |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 2400V (2.4kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Pow-R-Disc |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Üretici parti numarası: | RA202420XX |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Standard 2400V (2.4kV) 2000A Chassis Mount Pow-R-Disc |
| diyodu, tip: | Standard |
| Açıklama: | DIODE MODULE 2.4KV 2000A PWRDISC |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 200mA @ 2400V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io): | 2000A |