satın almak BYCHPS ile RF3608D
Garanti ile satın alın
| Boyut / Boyut: | 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) |
|---|---|
| Dizi: | - |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SMD, No Lead |
| Diğer isimler: | 583-1177-2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 21 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RF3608D |
| ekleme Kaybı: | 1.8dB |
| Yükseklik (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Frekans - Merkez: | 426.4MHz |
| Açıklama: | FILTER SAW RF 426.4MHZ SM3838-8 |
| Bant genişliği: | 19.5MHz |
| Uygulamalar: | TRC105 Transceiver |
| Email: | [email protected] |