satın almak BYCHPS ile RHA0G681MCN1GS
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 4V |
|---|---|
| tip: | Polymer |
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | FPCAP, RHA |
| Dalgalanma Akımı - Düşük Frekans: | 500mA @ 120Hz |
| Dalgalanma Akımı - Yüksek Frekans: | 5A @ 100kHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | 493-3765-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RHA0G681MCN1GS |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.303" (7.70mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 680µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 8 mOhm 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 8 mOhm |
| Açıklama: | CAP ALUM POLY 680UF 20% 4V SMD |
| kapasitans: | 680µF |