satın almak BYCHPS ile RT9068-33GSP
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 3.3V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 4.5 V ~ 60 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.15V @ 50mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOP-EP |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Fixed |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 1028-1315-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | RT9068-33GSP |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 3.3V 50mA 8-SOP-EP |
| Açıklama: | IC REG LDO 3.3V 50MA |
| Akım - Çıkış: | 50mA |
| Akım - Limiti (Min): | 120mA |
| Email: | [email protected] |