satın almak BYCHPS ile RT9173BGL5
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | Adjustable |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 1.7 V ~ 6 V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TO-252-5 |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Çıkış Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | RT9173BGL5 |
| Genişletilmiş Açıklama: | - Converter, DDR Bus Termination Regulator Voltage Regulator IC 1 Output TO-252-5 |
| Açıklama: | IC REG BUS TERMINATIN 2A TO252-5 |
| Uygulamalar: | Converter, DDR Bus Termination Regulator |
| Email: | [email protected] |