satın almak BYCHPS ile RT9179AGS
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 1.175 V ~ 4.5 V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | 3 V ~ 5.5 V |
| Gerilim - Bırakma (Tipik): | 0.4V @ 500mA |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 8-SOP |
| Dizi: | - |
| regülatör Topolojisi: | Positive Adjustable |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Düzenleyiciler sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici parti numarası: | RT9179AGS |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable Output 1.175 V ~ 4.5 V 500mA 8-SOP |
| Açıklama: | IC REG LDO ADJ 0.5A 8SOP |
| Akım - Çıkış: | 500mA |
| Akım - Limiti (Min): | 700mA |
| Email: | [email protected] |