satın almak BYCHPS ile SDR1006-272KL
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.386" L x 0.386" W (9.80mm x 9.80mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | SDR1006 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 32 @ 252kHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SDR1006-272KL-ND SDR1006-272KLTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Ferrite |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 22 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SDR1006-272KL |
| İndüktans: | 2.7mH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.228" (5.80mm) |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 1.4MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2.7mH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 11.6 Ohm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 2.7MH 140MA 11.6 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 11.6 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 140mA |
| Güncel - Doygunluk: | 330mA |
| Email: | [email protected] |