satın almak BYCHPS ile SG16
Garanti ile satın alın
| Hata payı: | ±10% |
|---|---|
| Dizi: | SURGE-GARD™ |
| R Mevcut: | 1 Ohm |
| R25 ° C: | 60 Ohm |
| paketleme: | Bulk |
| Diğer isimler: | 570-1175 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SG16 |
| kurşun Aralığı: | 0.310" (7.87mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | Inrush Current Limiter 60 Ohm Ohm ±10% 0.6" (15mm) |
| Çap: | 0.6" (15mm) |
| Açıklama: | ICL 60 OHM 1.5A |
| Güncel - Kararlı Hal Max: | 1.5A |
| Onaylar: | CSA, UL |
| Email: | [email protected] |