satın almak BYCHPS ile SN74ALVCH162827DLR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 56-SSOP |
| Dizi: | 74ALVCH |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| çıkış Tipi: | Push-Pull |
| Diğer isimler: | 296-14783-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elementlerin sayısı: | 2 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 10 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74ALVCH162827DLR |
| Mantık türü: | Buffer, Non-Inverting |
| Giriş tipi: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, Non-Inverting Element 10 Bit per Element Push-Pull Output 56-SSOP |
| Açıklama: | IC BUFF/DVR TRI-ST 20BIT 56SSOP |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 12mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |