satın almak BYCHPS ile SN74ALVCH162841DL
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 56-SSOP |
| Dizi: | 74ALVCH |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| çıkış Tipi: | Tri-State |
| Diğer isimler: | 296-5218-5 74ALVCH162841DLG4 74ALVCH162841DLG4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74ALVCH162841DL |
| Mantık türü: | D-Type Transparent Latch |
| bağımsız Devreler: | 2 |
| Genişletilmiş Açıklama: | D-Type Transparent Latch Channel 10:10 IC Tri-State 56-SSOP |
| Açıklama: | IC BUS-INTERFACE LATCH 56-SSOP |
| Gecikme Zamanı - Yayılım: | 1ns |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 12mA, 12mA |
| Devre: | 10:10 |
| Email: | [email protected] |