satın almak BYCHPS ile SN74AUP1G97YFPR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 0.8 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 6-DSBGA |
| Dizi: | 74AUP |
| Schmitt Trigger giriş: | Yes |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 6-XFBGA, DSBGA |
| çıkış Tipi: | Single-Ended |
| Diğer isimler: | 296-25398-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Giriş Sayısı: | 3 |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74AUP1G97YFPR |
| Mantık türü: | Configurable Multiple Function |
| Genişletilmiş Açıklama: | Configurable Multiple Function Configurable 1 Circuit 3 Input 6-DSBGA |
| Açıklama: | IC GATE MULT-FUNC CONFIG 6DSBGA |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 4mA, 4mA |
| Email: | [email protected] |