satın almak BYCHPS ile SN75LVCP412ARTJT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Buffer, ReDriver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-QFN (4x4) |
| Sinyal Koşullandırma: | Input Equalization, Output Pre-Emphasis |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Çıktı: | CML |
| Diğer isimler: | 296-25545-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | 0°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN75LVCP412ARTJT |
| Giriş: | CML |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, ReDriver 2 Channel 3Gbps 20-QFN (4x4) |
| Açıklama: | IC REDRIVER SATA 2CH 3GBPS 20QFN |
| Gecikme süresi: | 300ps |
| Veri Hızı (Maks.): | 3Gbps |
| Güncel - Tedarik: | 56mA |
| Kapasitans - Giriş: | - |
| Uygulamalar: | SATA |
| Email: | [email protected] |