satın almak BYCHPS ile SN75LVCP600SDSKR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| tip: | Buffer, ReDriver |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 10-SON (2.5x2.5) |
| Sinyal Koşullandırma: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Çıktı: | CML |
| Diğer isimler: | 296-28363-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Kanal Sayısı: | 1 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN75LVCP600SDSKR |
| Giriş: | CML |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, ReDriver 1 Channel 6Gbps 10-SON (2.5x2.5) |
| Açıklama: | IC REDRIVER SAS/SATA 1CH 10SON |
| Gecikme süresi: | 280ps |
| Veri Hızı (Maks.): | 6Gbps |
| Güncel - Tedarik: | 32mA |
| Kapasitans - Giriş: | - |
| Uygulamalar: | SAS, SATA |
| Email: | [email protected] |