satın almak BYCHPS ile SRU1063-4R7Y
|---|---|
| Hata payı: | ±30% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | SRU1063 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 11 @ 7.96MHz |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | SRU1063-4R7YDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | SRU1063-4R7Y |
| İndüktans: | 4.7µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.268" (6.80mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 30MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 5.5A 14 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 4.7UH 5.5A 14 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 14 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 5.5A |
| Güncel - Doygunluk: | 5.7A |