satın almak BYCHPS ile STH110N10F7-2
Garanti ile satın alın
| Id @ Vgs (th) (Max): | 4.5V @ 250µA |
|---|---|
| Vgs (Maks.): | ±20V |
| teknoloji: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | H²PAK |
| Dizi: | DeepGATE™, STripFET™ VII |
| Id, VGS @ rds On (Max): | 6.5 mOhm @ 55A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max): | 150W (Tc) |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab) Variant |
| Diğer isimler: | 497-13549-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | STH110N10F7-2 |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds: | 5117pF @ 50V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs: | 72nC @ 10V |
| FET Tipi: | N-Channel |
| FET Özelliği: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | N-Channel 100V 110A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount H²PAK |
| Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı): | 10V |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin): | 100V |
| Açıklama: | MOSFET N CH 100V 110A H2PAK |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id): | 110A (Tc) |