T510025004AQ
Parça Numarası:
T510025004AQ
Üretici firma:
Powerex, Inc.
Açıklama:
SCR PHASE CTRL MOD 200V 50A
Veri Sayfası:
T510025004AQ.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile T510025004AQ
Garanti ile satın alın
Özellikler
Gerilim - Devlet (VTM) (Max) On:3.5V
Gerilim - Kapalı Devlet:200V
Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max):3V
Tedarikçi Cihaz Paketi:-
Dizi:-
SCR Tipi:Standard Recovery
paketleme:Bulk
Paket / Kutu:TO-209AC, TO-94-4, Stud
Çalışma sıcaklığı:-40°C ~ 125°C
bağlantı Tipi:Chassis, Stud Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Üretici parti numarası:T510025004AQ
Genişletilmiş Açıklama:SCR 200V 80A Standard Recovery Chassis, Stud Mount
Açıklama:SCR PHASE CTRL MOD 200V 50A
Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On:80A
Güncel - Devlet On (It (AV)) (Max):50A
Güncel - Devlet (Max) Kapalı:10mA
Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM):1200A @ 60Hz
Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max):150mA