satın almak BYCHPS ile T510068004AQ
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Devlet (VTM) (Max) On: | 2.2V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 600V |
| Gerilim - Kapı Tetik (VGT) (Max): | 3V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | - |
| SCR Tipi: | Standard Recovery |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | TO-209AC, TO-94-4, Stud |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis, Stud Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | T510068004AQ |
| Genişletilmiş Açıklama: | SCR 600V 125A Standard Recovery Chassis, Stud Mount |
| Açıklama: | SCR PHASE CTRL MOD 600V 80A |
| Güncel - Devlet (Bu (RMS)) (Max) On: | 125A |
| Güncel - Devlet On (It (AV)) (Max): | 80A |
| Güncel - Devlet (Max) Kapalı: | 10mA |
| Güncel -. Sigara Cum 50 Dalgalanma, 60Hz (ITSM): | 1600A @ 60Hz |
| Güncel - Kapı Tetik (IGT) (Max): | 150mA |