satın almak BYCHPS ile TISP4395L3AJR-S
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 320V |
|---|---|
| Gerilim - breakover: | 395V |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | DO-214AC, SMA |
| Elementlerin sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | TISP4395L3AJR-S |
| Açıklama: | SINGLE BIDIRECTIONAL PROTECTOR |
| Akım - Pik Nabız (8 / 20μs): | 100A |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 30A |
| Güncel - Tut (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | 40pF |