satın almak BYCHPS ile TISP4395M3BJR-S
Garanti ile satın alın
| Gerilim - State hakkında: | 3V |
|---|---|
| Gerilim - Kapalı Devlet: | 320V |
| Gerilim - breakover: | 395V |
| Paket / Kutu: | DO-214AA, SMB |
| Diğer isimler: | TISP4395M3BJR-S-ND TISP4395M3BJR-STR TISP4395M3BJRS |
| Üretici parti numarası: | TISP4395M3BJR-S |
| Açıklama: | PROTECTOR SINGLE BIDIRECT 395V |
| Akım - Pik Nabız (8 / 20μs): | 220A |
| Akım - Pik Nabız (10 / 1000μs): | 50A |
| Güncel - Tut (Ih): | 150mA |
| kapasitans: | 83pF |