satın almak BYCHPS ile UCD1J330MNL1GS
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 63V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) |
| Boyut / Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Dizi: | UCD |
| titrek elektrik akımı: | 125mA @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - SMD |
| Diğer isimler: | 493-6400-2 UCD1J330MNL1GS-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 31 Weeks |
| Üretici parti numarası: | UCD1J330MNL1GS |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 650 mOhm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.413" (10.50mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 33µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 33UF 20% 63V SMD |
| kapasitans: | 33µF |