satın almak BYCHPS ile LNT2C153MSE
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 160V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 3.000" Dia (76.20mm) |
| Dizi: | LNT |
| titrek elektrik akımı: | 9.8A @ 120Hz |
| Diğer isimler: | 493-8997 LNT2C153MSE-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | LNT2C153MSE |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 1.252" (31.80mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.843" (123.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 15000µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 15000UF 20% 160V SCREW |
| kapasitans: | 15000µF |