satın almak BYCHPS ile VP4032K251R025
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 39V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 35.1V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 42.9V |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, VP |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2-SMD, J-Lead |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksimum DC Volt: | 31VDC |
| Maksimum AC Volt: | 25Vrms |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | VP4032K251R025 |
| Enerji: | 2.4J |
| Açıklama: | VARISTOR 39V 250A 4032 |
| Akım - dalgalanma: | 250A |
| Email: | [email protected] |